Zastosowanie kwasu hialuronowego

Kwas hialuronowy coraz częściej jest jedną z podstawowych usług gabinetów medycyny estetycznej. Zastosowanie tej substancji jest bardzo zróżnicowane. Ponadto kwas hialuronowy występuje naturalnie w organizmie, dlatego zabieg jest bardzo bezpieczny.

https://eretina.pl/choroby-siatkowki/

Głównym zastosowaniem kwasu hialuronowego jest wygładzenie zmarszczek. Efekt ten może utrzymać się nawet kilkanaście miesięcy. Ponadto na skutek zabiegu skóra staje się jędrna i odżywiona.

Dzięki tej substancji możliwe jest także powiększenie ust. Rezultat jest widoczny niemal natychmiast po zakończeniu zabiegu. Specjaliści twierdzą, że tego rodzaju zabieg nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Po wstrzyknięciu kwasu usta stają się lepiej nawilżone oraz poprawia się ich koloryt. Za pomocą kwasu hialuronowego można dokonać zmiany konturu twarzy. Rezultatem jest jędrniejsza skóra.

Zabieg polega na zastosowaniu specjalnego implantu podskórnego. Zabieg jest bezpieczny dla pacjenta. Kwas hialuronowy jest również popularnym dodatkiem w kremach nawilżających i przeciwzmarszczkowych.

uczulenia www.1410grunwald.com.pl