Żaluzje pionowe zwane Verticalami

Bardzo profesjonalna żaluzja nadająca się do każdego rodzaju pomieszczenia biurowego, hotelowego czy też domowego. Funkcjonalna oraz estetycznie wykonana, możliwa do zamontowania zarówno do sufitu jak i do ściany, wyposażona w aluminiową szynę umożliwiającą bezawaryjne oraz trwałe działanie. Verticale nie są problemowe, jeśli chodzi o utrzymanie czystości, ze względu na wykorzystanie tkanin antystatycznych, o dużej trwałości, zabezpieczonych przed blaknięciem, a sama ich konserwacja lub ewentualna naprawa nie nastręcza zbyt dużych trudności.

Dzięki odpowiedniemu ustawieniu kąta poszczególnych elementów żaluzji, zwanych panelami, reguluje natężenie światła docierające do pomieszczenia. Ze względu na możliwość całkowitego, bocznego zsunięcia paneli daje też swobodny dostęp do całego okna. System pionowych rolet pozwala na dostosowanie wyglądu pomieszczenia do własnych potrzeb, umożliwia podział przestrzeni na mniejsze części, bez jednoczesnej jego przebudowy.

www.hokej.podhale.pl

Ma często zastosowanie w biurach, nie tylko w celu jego zaciemnienia, ale także pozwalając na oddzielenie poszczególnych stanowisk pracy, w jego obrębie.

klasyczne meble do gabinetu https://witek.pl/meble-biurowe/ Aranżacja kuchni klasycznej