Szumiące misie – o co ten cały szum? Dlaczego warto ich używać?

Obecnie mamy wiele różnych propozycji dla niemowlaków, o których jeszcze kilkanaście lat temu nikt nie myślał. Jeśli nasze dziecko ma problem z zasypaniem, to może się okazać, że świetną propozycją dla nas będą szumiące misie. To nie tylko pluszaki, do których starsze dziecko może się przytulić. Szumiące misie przede wszystkim emitują biały szum, który kojarzy się niemowlakom z bezpieczeństwem w brzuchu mamy, a to sprawia, że są one spokojniejsze i lepiej śpią.

Szumiące misie to świetna propozycja

Nie ulega wątpliwości, że takie szumiące misie to wspaniała propozycja dla każdego rodzica, który chce mieć pewność, że jego dziecko będzie zasypiało łatwo i szybko. Takie szumiące misie emitują przyjemny szum, który nie przeszkadza, a bardziej robi za tło. To taka lepsza, bezpieczniejsza i ładniejsza wersja suszarki czy odkurzacza. Dziecko słysząc taki szum czuje się bezpieczniejsze, a to oznacza, że wówczas łatwiej i spokojniej zasypia.

Szumiące misie oferowane są w różnych wersjach

Warto wiedzieć, że proponowane są nam szumiące misie, które mają różne kształty i kolory. To oznacza, że możemy zdecydować, co najbardziej nam się podoba, jednak najważniejsze będzie to, aby wydawały one odpowiednie dźwięki. Niejednokrotnie jest tak, że szumiące misie mogą wydawać różne rodzaje szumów, a więc będziemy mogli znaleźć taki, który najlepiej będzie oddziaływał na nasze dziecko. Dlatego warto je porównać, zanim podejmiemy ostateczną decyzję.

Nie będziemy również mieli problemów z tym, aby utrzymać takie szumiące misie w czystości. To dlatego, że po wyjęciu mechanizmu będziemy mogli je spokojnie wyprać. Dlatego też, szumiące misie, będą mogły służyć naszemu dziecku przez wiele kolejnych lat. Nawet jeśli nie będzie już potrzebowało ich szumu, to z pewnością będzie mogło się do nich przytulić.

Jeśli nasze dziecko ma problemy z zasypianiem i ze spokojnym snem, to może się okazać, że szumiące misie będą idealną propozycją dla nas.

Więcej podobnych wpisów