Spuzzle – gra dla miłośników puzzli

Jeżeli twoje dziecko uwielbia puzzle możesz zaproponować mu grę, w której główną rolę grają właśnie układanki. Mowa o grze planszowej Spuzzle, która łączy w sobie zabawę, naukę koncentracji, precyzji, a także szybkości.

Sama gra składa się z dużej planszy podzielonej na cztery części. Każdy z poszczególnych elementów posiada pięć mniejszych pól, na którym będziemy układać puzzle.

Wspomniane pola to pięć różnych układanek, przeznaczonych dla jednego gracza. Gra polega na tym, aby jak najszybciej ułożyć wszystkie układanki, kto pierwszy ten wygrywa.

Jednak wśród kart są specjalne elementy, które mogą pokrzyżować plany. Losując je można zyskać dodatkowy element lub stracić już ułożony.

Po zakończeniu gry można zamienić się kolorami układanek i tak odbyć 4 rundy. Gra jest doskonałym sposobem na zachęcenia dziecka do układania, które wpływa pozytywnie na jego rozwój.

Niemniej jednak Spuzzle to przede wszystkim fantastyczna zabawa, która wzbogacona jest kolorowymi postaciami z ulubionych przez dzieci bajek.

akrobatyka dla dzieci https://letsing.pl/artysci/pawel-domagala