Solne dobrodziejstwa

Jeżeli skóra twojego ciała potrzebuje ujędrnienia, dotlenienia, uwolnienia nagromadzonych toksyn, czy zwyczajnego złuszczenia martwego naskórka, bardzo dobrym pomysłem zaspokojenia tych potrzeb jest kąpiel z dodatkiem soli kosmetycznej. Sole kosmetyczne różnią się między sobą pochodzeniem, czyli gatunkiem, właściwościami, stopniem rozdrobnienia oraz zapachem.

Najpopularniejsze to: sól z morza Martwego, sól himalajska, sól z morza Śródziemnego. Wiele z nich charakteryzuje się także właściwościami leczniczymi.

Z Ekonomicznego punktu widzenia, zaletą soli kosmetycznych jest ich przystępna cena. Można więc stworzyć sobie w domu własne, prywatne SPA, bez ponoszenia dużych kosztów.

Rezultaty takich kąpieli solankowych, mogą zaś okazać się naprawdę zadowalające. Drogie Panie, nie zapominajmy, że nic tak nie sprzyja dobremu wchłanianiu kremów ani balsamów, jak właśnie wcześniejsza kąpiel z dodatkiem soli.

Poza tym, czy jest coś lepszego, bardziej relaksującego i jednocześnie pielęgnującego naszą urodę, niż gorąca kąpiel, z dodatkiem ulubionego olejku oraz odpowiednio dobranej soli?.

protetyka www.nachwasty.com.pl