Salony kosmetyczne w Sopocie – usuwanie owłosienia

Usuwanie owłosienia to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów w zakresie medycyna estetyczna sopot i kosmetologii. Dzięki trwałym rezultatom, można cieszyć się ze swobody i lepszego samopoczucia. Dziś miejsc w których podejmowane są wyżej opisane zabiegi jest mnóstwo. Warto rozejrzeć się chociażby po Sopocie, w którym są gabinety szczególnie polecane:

  • Yasumi to miejsce na mapie Sopotu, które znaleźć można przy ulicy Armii Krajowej 22. Szczególnym wyróżnikiem tego miejsca jest możliwość sprawdzenia skuteczności zabiegu, jakim jest usuwanie owłosienia za pomocą bezpłatnej, pierwszej wizyty. Z pewnością ta praktyka wnosi bardzo wiele do budowania relacji i zaufania pacjentów. Z tego właśnie powodu można znaleźć mnóstwo pozytywnych opinii w internecie na temat Yasumi i oferowanych zabiegów. Usuwanie owłosienia w tym gabinecie gwarantuje wypadnięcie włosów wraz z cebulkami. Co więcej, regularne wykonywanie zabiegów osłabia niechciane włoski, rozjaśnia ich kolor oraz je zmiękcza. Depilacja tego typu polecana jest dla skóry: suchej, tłustej, mieszanej, dojrzałej, naczynkowej, trądzikowej i normalnej. W Yasumi można pozbyć się owłosienia z następujących miejsc: twarz, szyja, dekolt, plecy, pachy, dłonie, bikini, nogi.

    Ceny pojedynczych zabiegów wahają się pomiędzy 99zł, a 250zł (co dotyczy całych nóg);

  • Clinica Cosmetologica prowadzona pod okiem dr Michała Michajłowskiego to kolejna propozycja, w której można skorzystać z profesjonalnej depilacji. Klinika oferuje swoje zabiegi w sposób kompleksowy, obsługując przy tym całe trójmiasto. Usuwanie uciążliwego owłosienia jest realizowane przy użyciu profesjonalnego laseru vectus. Dzięki temu, klinika zapewnia usunięcie aż 95% owłosienia, w pozostałe 5% to włosy, których nie da się usunąć, ponieważ nadal są w stanie wzrostu. Trwały efekt można jednak uzyskać po skorzystaniu z czterech do sześciu wizyt (w zależności od rodzaju włosa i jego zachowania). Depilacja laserowa jest bezpieczna, jednak wcześniej trzeba odpowiednio przygotować się do zabiegu, o czym przypomina Clinica Cosmetologica na swojej stronie internetowej. Podobnie jak Yasumi, w swojej ofercie ma również cykliczne, korzystne promocje. Aktualnie dotyczy ona 10% zniżki na zabieg dla dwóch osób (drogą polecenia);
  • Kolejne miejsce warte uwagi to ,,Laser Centre – Sopot’’. Dzięki użyciu nowoczesnego urządzenia, jakim jest laser diodowy lightsheer – możliwe jest usunięcie na trwałe zbędnego owłosienia z każdego miejsca na ciele. Gabinet oferuje zabiegi depilacyjne na: twarz, uszy, szyję, kark, tors, plecy, barki, ramiona, bikini, pośladki, nogi. Ceny poszczególnych zabiegów są bardzo zróżnicowane, a co najciekawsze – różnią się dla mężczyzn i kobiet (wszystko ze względu na gęstość owłosienia).

.

powiększanie ust świdnica www.mamik0.pl