Powiększanie ust

Pełne usta są marzeniem większości kobiet. Panie z cienkimi ustami mogą łatwo i skutecznie zmienić wygląd swoich ust. W tym celu warto skorzystać z oferty gabinetów medycyny estetycznej. Usta można powiększyć za pomocą kwasu hialuronowego. Zabieg ten zalicza się do bezpiecznych, ponieważ kwas hialuronowy występuje naturalnie w organizmie.

Przed samym zabiegiem pacjent otrzymuje znieczulenie, dzięki czemu nie odczuwa żadnego bólu. Następnie specjalista wstrzykuje kwas hialuronowy bezpośrednio w usta pacjenta. Całość trwa kilkanaście minut. Co najważniejsze, efekt widoczny jest natychmiastowo. W dodatku usta wyglądają naturalnie.

www.klezmer.rzeszow.pl

Istnieją jednak pewne przeciwwskazania odnośnie zabiegu. Nie mogą skorzystać z niego kobiety, u których wystąpiła w tym dniu menstruacja. Przeciwwskazaniem jest także ciąża oraz karmienie piersią. Do zabiegu nie zostaną dopuszczone panie, które cierpią na niektóre choroby, takie jak schorzenia autoimmunologiczne, choroba Alzheimera. Ponadto nie należy stosować określonych leków, w tym przeciwbólowych, które powodują rozrzedzenie krwi.

www.klub-kontiki.pl