Powiększanie pośladków

Prawdopodobnie ze względu na fakt, iż damska pupa jest częścią ciała bardzo mocno przyciągająca męskie spojrzenia, marzenie o nadaniu jej pięknych kształtów jest coraz częściej spotykanym.

O jej kształcie decyduje przede wszystkim genetyka, ale także tryb życia, poziom aktywności fizycznej i odżywiania.

Po przez siedzący tryb życia, brak ruchu, niewłaściwą dietę często brakuje jej odpowiedniej jędrności i krągłości a do tego jest to miejsce gdzie tkanka tłuszczowa odkłada się najchętniej.

Ponieważ na kształt pośladków bezpośredni wpływ mają mięśnie znajdujące się w tej części ciała, można treningiem fizycznym wypracować ich kształt i wygląd.

Gdy to jednak nie wystarcza lub osoba posiada silnej woli do codziennej aktywności fizycznej, można sięgnąć po sztuczne implanty mogące w sposób znaczący ją powiększyć.

W trakcie operacji możliwe jest odsysanie tłuszczu oraz wycięcie nadmiaru skóry pojawiającej się na pośladkach a następnie włożenie implantów ją powiększających.

Okres powrotu do pełni sił jest zwykle około tygodniowy i wymaga od pacjenta dbałości o zmienione miejsce tak, aby nie pojawiły się jakiekolwiek komplikacje.

https://www.formeds.com.pl/produkt/338/F-CHOLINE zimowe płyny do spryskiwaczy