Męska prasa wczoraj i dziś

Jeszcze w latach dziewięćdziesiątych minionego stulecia, czyli przecież wcale nie tak dawno, na polskim rynku wydawniczym było raptem kilka tytułów prasowych, które skierowane były do mężczyzn. Zawarte w nich treści nie powalały jednak na kolana, jeśli w ogóle można było tam znaleźć jakieś treści, ponieważ większość stron zapełniona była fotografiami i to raczej mało artystycznymi fotografiami.

Obecnie jest zdecydowanie lepiej, a panowie odwiedzający salonik prasowy mają nawet spory wybór. Do tego doszły jeszcze strony internetowe, których odbiorcami są docelowo mężczyźni.

Co znaleźć można w tego typu gazetach oraz na analogicznych stronach internetowych? Znajdujące się tam artykuły reprezentują wiele różnych dziedzin. Z pewnością można znaleźć tam teksty poświęcone motoryzacji, sportowi, dietetyce, nowym technologiom, no i oczywiście kobietom.

W niektórych tytułach nadal nie brakuje dużych zdjęć, ale teraz są one bardziej artystyczne, a zaraz za nimi umieszczane są naprawdę wartościowe teksty.

Manualne skrzynie biegów Alfa Romeo Mito